Kilkunastoletnie doświadczenie dr Anny Aslan

Od paru lat bukareszteńska fabryka farmaceutyczna „Viola” produkuje „Gerovital H3”. Wyrób tego specyfiku kosztuje grosze. Wiele innych państw uruchomiło również produkcję tego leku. Jak wiadomo, my produkujemy polokainę.

Kilkunastoletnie doświadczenie dr Anny Aslan wskazuje, że kto zaczął się leczyć tą metodą, nie powinien jej przerywać. Ale konieczne, niezbędne jest prowadzenie wszelkiej kuracji tego typu pod opieką lekarza. Są też i przeciwwskazania. Nie wolno np. leczyć wit. osób, które są uczulone na ten lek, a także chorych na wątrobę, nerki, drogi żółciowe itd. Należy zawsze przed rozpoczęciem kuracji wykonać zastrzyki próbne.

W każdym razie preparat H3, czyli nowokaina użyta metodą dr Anny Aslan, jest od kilku lat największą i najgłośniejszą sensacją medyczną. W 1959 r. dr Anna Aslan była zaproszona z odczytami o swojej metodzie leczniczej do kilku państw. Była w Londynie, w Paryżu… Właśnie w Paryżu referowała sprawy Instytutu Geriatrii na konferencji zwołanej przez wydział lekarski Uniwersytetu Paryskiego. Konferencję prowadzili profesorowie Desoille i Justin Besançon. Dr Aslan przedstawiła obszerną dokumentację: historie chorób, fotografie itp. Instytut znany jest z tego, że te sprawy prowadzi w idealnym wprost porządku.

Profesorowie wydziału lekarskiego Uniwersytetu Paryskiego po zapoznaniu się szczegółowym ze wszystkim orzekli, że można nowokainę wprowadzić na listę leków czy też substancji przeciwstarczych, już stosowanych przez geriatrię.

A więc do surowicy Bohomolca, mleczka pszczelego, produktów hydrolizy kurzego embrionu, wyciągu z łożyska, koncentratów gruczołów zwierzęcych i kilku innych – dopisano nowy lek – nowokainę, czyli witaminę H3.

Leave a Reply